Kite Brazylia Premium

Termin: 17.11.2018 - 01.12.2018
ikonka
30 °
ikonka
vol2
ikonka
25 knt
ikonka
bungalow
domek
ikonka
od 1 - 3 os

Brazylia – najlepsze miejsce na świecie na kite w luksusowych warunkach!

Brazylia SUEÑO Premium Camp – czyli najtańsza oferta w klasie Premium!

Czym nasz wyjazd różni się od innych? Tym, że oferujemy najlepsze hotele, luksusowe pokoje z jacuzzi, w takich warunkach na prawdę można odpocząć. Komfortowe transfery z lotniska sleeping busem – jako jedyna firma oferujemy tak wygodny transport. Progress Camp – warsztaty dla zaawansowanych z najbardziej doświadczonym trenerem i IKO Coachem, Maciejem Zimowskim w cenie wyjazdu. U nas wszystko jest w cenie, o nic nie musisz się martwić, nie ma ukrytych kosztów!

3 SPOTY – poznaj prawdziwą Brazylię

Odwiedzimy aż 3 kultowe miejsca: Guajiru, Iccarazinho i Barra Grande. Najbliższe miejsce oddalone jest o 130 km od lotniska, a najdalsze 450km. Ale nie martw się, zabierzemy Cię tam specjalnym sleeping busem z rozkładanymi fotelami do pozycji poziomej, dojedziesz wyspany i wypoczęty! Nasze spoty są na tyle daleko od dużych miast, że można się tam czuć bezpiecznie i komfortowo. Każde z miejsc charakteryzuje się innymi warunkami do pływania i wszędzie wybieramy dla Was możliwe najlepsze i najbardziej komfortowe pousady.

Dlaczego Brazylia, SUEÑO Premium Camp?

1

Gwarantowany wiatr i kultowe spoty!

W Brazylii wieje mocno i równo cały czas. Koniec z czekaniem na wiatr! Odwiedzimy aż 3 kultowe miejsca i będziemy pływać na różnych spotach. Wszędzie, gdzie jedziemy jest płaska woda i są fale.

2

Luksusowe warunki – wszystko w cenie!

Najlepsze hotele i komfortowy transport – z lotniska zabierzemy Was sleeping busem. O nic nie musisz martwić! Lot, transfery, Progress Camp – wszystko jest w cenie!

3

Wyjątkowi ludzie!

Niepowtarzalna atmosfera to zasługa ludzi, którzy z nami jeżdżą. Wspólne imprezy przy caipirinhi, interesujące kontakty, ciekawe rozmowy, pozytywna energia i przyjaźnie na całe życie! To jest właśnie nasze kite society:)

Opinie klientów

Standardowo pakiet w cenie wyjazdu

LAGUNY Z PŁASKĄ I PŁYTKĄ WODĄ , FALE I PEWNY WIATR

​Podczas wyjazdu odwiedzimy aż 3 miejsca i będziemy pływać na różnych spotach. Wszędzie będzie płaska i płytka woda, ale też fale na oceanie. Mocny i równy wiatr wieje cały czas od rana do wieczora!

Wybraliśmy najlepsze pousady w 3 różnych miejscach: Barra Grande, Guajiru i Iccarazinho. Wszędzie do wyboru są ekologiczne bungalowy lub komfortowe pokoje. Wszystkie pokoje są 2 osobowe, a pousady serwują pyszne śniadania. Więcej o hotelach znajdziesz w zakładce LOTY/NOCLEGI

W cenie wyjazdu prowadzony jest Progress Camp. Będzie można nauczyć się skakać, pływać na desce kierunkowej lub robić nowe tricki. Można też zapisać się na kurs uzupełniający.

Jeśli skończyłeś kurs, ale nie czujesz się pewnie, ten wyjazd jest dla Ciebie! Podszlifujemy Twoje umiejętności, sprawimy, że zaczniesz pływać pod wiatr i robić zwroty.

Poza kitem można pójść na masaż, poleniuchować na leżaku, popływać w basenie lub eksplorować lokalne wsie:)

Wyjazdy SUENO to nie tylko kite, ale przede wszystkim interesujący i pozytywni ludzie. Podczas naszych wyjazdów zawiązują się wieloletnie przyjaźnie, a wspólne kolacje i imprezy będziecie wspominać przez długi czas.

Ten pakiet jest dla każdego kitesurfera. Jesteśmy na plaży dla Ciebie i dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

W cenę pakietu wchodzi:

 • asekuracja – wiemy, że jesteś na wodzie!

 • pomoc w sytuacjach kryzysowych

 • wybór najlepszego spotu dostosowany do warunków pogodowych

 • sprawdzenie i regulacja Twojego sprzętu

 • 1001 porad i patentów od doświadczonego instruktora

 • przypomnienie podstaw samooasekuracji

 • organizacja dnia kite’owego

 i super lycra SUEÑO do pływania!

GWARANTOWANY WIATR I RÓŻNE SPOTY

Wyjazd do Brazylii stał się tradycją i “must go” każdego kitesurfera. A to dlatego, że w Brazylii znajdziemy najlepsze warunki do pływania na kitesurfingu. Gwarantowany, mocny wiatr to podstawa dobrego wyjazdu, koniec z czekaniem aż zawieje, tam wieje każdego dnia. Drugim niewątpliwym atutem jest różnorodność spotów, od fal przez płaskie laguny, do tego możliwość robienia downwindów, idealne warunki do nauki tricków na desce twin tip, jak i zrobienia postępu na desce kierunkowej. Poza tym to niezapomniana przygoda, a my organizując nasz Progress Camp co roku odwiedzamy przynajmniej 3 miejsca i mieszkamy w różnych pousadach. Podczas wyjazdu prowadzony jest Progress Camp, aby każdy z Was nauczył się kilku nowych tricków:)

GUAJIRU

Guajiru to spokojna wioska rybacka oddalona o 130km od lotniska. Jest naszą pierwszą destynacją. Pływać tu można przed hotelem na morzu – idealne miejsce dla miłośników fal! Drugą opcją jest pływanie na lagunie oddalnej o ok 20 min jazdy buggy. Dla zaawansowanych kitesuferów fajną opcją jest downwind do hotelu z laguny. W Guajiru jest kilka lokalnych knajp. Będziemy tam 4 dni.

Lokalizacja

BARRA GRANDE

Barra Grande ze względu na sporą odległość od dużych miast, zachowało klimat kitesurfingowej enklawy. Spokojna wioska rybacka jest jednym z najlepszych spotów kitesurfingowych. Wiatr jest tutaj jeszcze mocniejszy niż na innych spotach, dlatego przydadzą się małe latawce. W 2014 roku w Barra Grande organizowane były Mistrzostwa Świata w Kitesurfingu PKRA. W Barra Grande mamy możliwość pływania przed pousadą przy wysokim i niskim stanie wody, robienia downwindów do delty rzeki oraz wypadów na laguny. Sama wioska urzekła nas swoim klimatem – kilka knajpeczek i barów, gdzie wszyscy spotykają się wieczorem na caipirinhi, Wyjątkowe pousady i sympatyczni ludzie, tam na prawdę można się zadomowić:) Planujemy spędzić tam 6 dni.

SPOT W BARRA GRANDE

Spot w Barra Grande jest ogromny, zmienia się w zależności od pływów. Przy niskim stanie, woda jest idealnie płaska i płytka, idealna do ćwiczeń. Przy wysokim stanie, robi się głęboko z lekką falką. Jest możliwość organizowania kilkukilometrowych downwindów na laguny.  Możemy korzystać z bazy BGK na samej plaży. Tam też jest przechowalnia sprzętu, którego nie będzie trzeba nosić. W Barra Grande wiatr jest mocny, przydadzą się więc małe latawce

Lokalizacja

ICCARAZINHO

Iccarazinho to wioska z fajnym zapleczem restauracyjnym – jest dużo dobrych restauracji z różną kuchnią – oraz słynny spot windsurfingowo -kitesurfingowy. Pływamy przed hotelem na morzu, które przy niskim stanie wody jest bardzo płaskie, a przy wysokim robi się fajna falka, idealna do nauki jazdy na desce kierunkowej. Wioska, jest bardzo przyjemna, z hotelu do centrum idzie się 10 min plażą lub można wziąć transfer z hotelu. Możemy robić downwindy oraz wyjazdy na lagunę. Tu planujemy zostać 5 dni.

Lokalizacja

Średnie warunki pogodowe:

KLIMAT:
tropikalny, suchy

WODA:
Temp. ok. 27°
Fala: TAK
Płaska woda: TAK

WIATR:
Kierunek: side on shore
Siła: 15-30 kts

Więcej na:

https://www.meteoblue.com

Certyfikowane szkolenia IKO! Ucz się u najlepszych!

Szefem szkolenia SUEÑO jest Maciej Zimowski, licencjonowany trener i coach IKO, który w oparciu o swoje 18 letnie doświadczenie w szkoleniu sportów wodnych zapewni Ci bezpieczny i skuteczny start w kitesurfingu.

Podczas wyjazdu prowadzone będzie szkolenie kitesurfingowe dla osób pływających samodzielnie. Warsztaty są w cenie wyjazdu!
Pod opieką profesjonalnego instruktora IKO Macieja ZIMASA Zimowskiego, nauczycie się:

 • zachowania w trudnych sytuacjach

 • ustawiać i regulować poprawnie swój sprzęt

 • odzyskiwania deski i zachowania na głębokim akwenie

 • poprawnej pozycji

 • poprawnych skoków i lądowania

 • jazdy na switch’u

 • rotacji

 • skoków z grabem

 • różnych ewolucji np. backroll, frontroll, darkslide, railey, transition, backroll transition, board off etc.

 • jazdy strapless na desce kierunkowej.

PROgressCAMP jest odpowiedni dla każdego, kto pływa pod wiatr i jest już samodzielnym kitesurferem.

PROGRESS CAMP jest w cenie wyjazdu!

 

Nie czujesz się jeszcze na siłach na Progress Camp? Wybierz szkolenie dla średniozaawansowanych:

Cennik szkoleń

1
IKO Poziom:
3
Tło
DLA KOGO: Dla każdego kto ukończył szkolenie podstawowe i nie czuje się jeszcze pewnie.
Dla każdego kto wymaga odświeżenia nabytej wiedzy lub chce uzupełnić braki.
ZAKRES: odzyskiwanie deski, self rescue w wodzie, poprawna pozycja, zatrzymanie, zwroty, pływanie ostro na wiatr, przygotowanie do samodzielnego pływania w różnych warunkach oraz miejscach, poszerzona wiedza o trymowaniu sprzętu,

KURS GRUPOWY: 1 instruktor na 2 kursantów, 4 h
Cena: 600 / os. (w cenie szkolenie sprzęt, certyfikat IKO)

KURS INDYWIDUALNY: 1 instruktor na 1 kursanta, 4 h
Cena: 950 / os. (w cenie szkolenie sprzęt, certyfikat IKO)

KURS GODZ. INDYWIDUALNA: 1 instruktor na 1 kursanta, 1 h
Cena: 250 / os. (w cenie szkolenie)

Standardowo pakiet w cenie wyjazdu

Loty

Wylot

Lot rejsowy KLM

Data:
17.11.2018
06:05 Warszawa – 08:15 Amsterdam

17.10.2018
12:50 Amsterdam – 18:30 Fortaleza

 

Powrót

Lot rejsowy KLM

Data:
1.12.2018
20:20 Fortaleza – 09:30 Amsterdam

2.12.2018
14:25 Amsterdam – 16:15 Warszawa

TRANSFER Z LOTNISKA KOMFORTOWYM

SLEEPING BUSEM

Z lotniska na pierwszy spot zabierzemy Was specjalnie wynajętym dla naszej grupy sleeping busem! Po długim locie będziesz mógł się położyć w wygodny fotelu i jak mówią nasi klienci, przyjechać po podróży wyspany i wypoczęty:) Taki sam bus zabierze Was z ostatniego miejsca na lotnisko. Jesteśmy jedyną firmą oferującą, tak komfortowe transfery!

POUSADY W BARRA GRANDE

W tym miejscu mamy do wyboru 2 piękne pousady:

VILAREJO

Vilarejo to 4 przepiękne, duże bungalowy oddalone o ok. 100 m od plaży. Każdy domek zrobiony w azjatycko-brayzlijskim stylu wyposażony jest w kuchnię, salon, taras, łazienkę, sypialnię i może pomieścić do 4 os. W Vilarejo jest wi fi, miejsce na grill a także basen.

POUSADA Manati

Duża pousada położona przy plaży, posiada trzy rodzaje pokoi, standard, superior i lux (te ostatnie położone są w pierwszej linii). Na terenie jest restauracja, duży basen, siłownia, bar. Na terenie jest wifi a rano serwowane są fantastyczne śniadania.

 

POUSADA W ICCARAZINHO

VILLA MANGO

Villa Mango to jeden z najlepszych hoteli, jakie widzieliśmy w Brazylii. Piękne, drewniane bungalowy położone na wzgórzu sprawiają, że prawie każdy ma widok na morze. Do wyboru są różne standardy, te najlepsze mają jacuzzi z widokiem na morze. Na terenie hotelu jest restauracja, bar, chillout zone i kilka basenów. Pousada serwuje fantastyczne śniadania, z bogatym i pysznym menu. Na terenie hotelu dostepne jest WIFI. Przy rezerwacji możesz wybrać odpowiedni dla siebie bungalow.

POUSADA W GUAJIRU

VAGALUME

W Guajiru będziemy mieszkać w Villa Vagalume, nowym hotelu zbudowanym przy samej plaży. Posiada różne domki i pokoje otoczone bujną roślinnością. Na środku pousady jest duży basen a wokół niego miejsca do relaksu. Można odpoczywać i obserwować pływających:) Na terenie jest restauracja, miejsce do masażu i miejsce dla dzieci. Pokoje są klimatyzowane oraz dostępne jest darmowe wifi.

Termin

17.11.2018 – 1.12.2018

NazwaCena / 1 os.
Pokój 2 osod 9990 PLN - SPRZEDANE

Ostateczna cena zależna jest od wyboru pokoju lub pousady oraz ich dostępności. Skontaktuj się z nami, żeby wybrać najlepszą dla siebie opcję.

CENA ZAWIERA:

 • przelot samolotem rejsowym KLM: Warszawa-Fortaleza-Warszawa z przesiadką w Amsterdamie
 • opłaty lotniskowe
 • 4 noclegi w Guajiru w pokoju 2 os
 • 5 noclegów w Barra Grande w pokoju 2 os
 • 5 noce w Iccarazinho w pokoju 2 os
 • śniadania
 • Transfery z lotniska i z powrotem na lotnisko sleeping busem
 • Transfery pomiędzy spotami
 • Pakiet Kite Care
 • opieka organizatorów
 • ubezpieczenie ze zwyżką do uprawiania sportów ekstremalnych
 • Progress Camp – warsztaty kitesurfingowe
 • pamiątkowe zdjęcia i filmy
 • gadżety SUENO

CENA NIE ZAWIERA:

 • opłaty za bagaż sportowy

 • posiłków poza śniadaniami

Ceny mogą ulec zmianie ze względu na zmieniające się taryfy lotnicze i kursy walut.

Informacje ogólne:

CZAS: Wskazówki zegarków musimy cofnąć o 4 godziny.

PASZPORT I WIZA: Przy przekraczaniu granicy wymagany jest 6-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej daty wylotu z Fortalezy. Wizę dostaje się na lotnisku po przylocie.

ELEKTRYCZNOŚĆ: 110 V / 220 V; 60 Hz, może być potrzebna jest przejściówka, większość hoteli ma ją na wyposażeniu

WALUTA: Oficjalną walutą w Brazylii jest Real. Dobrze jest mieć przy sobie gotówkę, ale w większych restauracjach i hotelach można płacić kartą. Bankomaty są tylko w większych miastach.

ORIENTACYJNE CENY:  Kawa 1-2 EUR, papierosy ok. 2 EUR, napoje gazowane do 2 EUR, piwo 2-2,5 EUR, obiad w restauracji od 10 EUR

NAPIWKI: we wszystkich restauracjach obligatoryjnie doliczany jest serwis 10%, nie trzeba więc zostawiać dodatkowych napiwków.

 

Bagaż
Bagaż rejestrowy - limit wagowy: 23kg
Limit ilościowy: 1 szt (zwykła torba lub quiver ze sprzętem kitesurfingowym - sprzęt kite jest liczony jako bezpłatny bagaż rejestrowany, jeżeli waga wszystkich sztuk bagażu uczestnika nie przekracza 23kg oraz sumy trzech wymiarów <300cm. Bagaż podręczny: Limit wagowy: 8kg Quiver musi być zgłoszony wcześniej do oganizatora
Szczepienia
Nie wymagane.
Co zabrać?
• Latawce: 6-8-10
• Pianka: niepotrzebna .
• Buty (małe muszelki na dnie).
• Krem z filtrem min. 30, płyn na komary.
Przykładowe ceny na miejscu
• Lunch (mała): +/- 20 PLN
• Drink +/- 12 PLN