Dental Safari

Termin: 23.06.2019 - 30.06.2019
ikonka
27 °
ikonka
Red Sea
ikonka
15-30 knt
ikonka
jacht motorowy
ikonka
od 1 - 2 os

DENTAL KITESAFARI

Z warsztatami dr Macieja Żarowa w cenie!

Dental Safari to tygodniowy rejs po bezludnych wyspach Morza Czerwonego dedykowany stomatologom, oraz osobom pośrednio związanym z tą dziedziną, których wspólną pasją jest kitesurfing. Oprócz fantastycznych warunków do kite’owania, ciepłego wiatru, płaskiej i lazurowej wody w programie są warsztaty stomatologiczne prowadzone przez światowej sławy wykładowcę dr Macieja Żarowa. To niepowtarzalna okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

Kitesafari to przede wszystkim niezapomniane przeżycie…Wyobraź sobie, że budzisz się na łodzi zacumowanej na morzu niedaleko bezludnych wysp, że możesz pływać przez cały dzień po płaskiej, jak tafla wodzie, że na obiad jesz świeże ryby i owoce morza, a wieczorem wraz z resztą ekipy popijasz drinki pod najbardziej rozgwieżdżonym niebie. Zapominasz o troskach, stres z pracy znika w oka mgnieniu, za to nowe znajomości zawarte na kitesafari zostają na długo, bo nie ma lepszego miejsca na integrację niż łódź z dala od cywilizacji 🙂

Obejrzyj film i zobacz, jak było na naszym ostatnim kitesafari

WARSZTATY „Kite- BioFunction Aesthetics” – czyli moc EMOCJI praktycznych i kite’owej ADRENALINY”

Szkolenie przeprowadzi światowej sławy dr Maciej Żarow, do którego nie tak łatwo dostać się na szkolenie. W programie między innymi:

– ABC licówek kompozytowych : czyli u kogo i jak to wykonać,

– Jak wykonać niewidoczne wypełnienia? – jak przekształcić widoczne w niewidoczne?

-ABC licówek porcelanowych: czyli u kogo i jak to wykonać?

KITE INTRO

osoby, które nie miały nigdy doczynienia z kitesurfingiem, będą mogły go spróbować podczas tego safari. W cenie zaplanowanie jest intro kitesurfingowe, czyli omówienie i praktyka ze sterowania latawcem.

Opinie klientów

Dlaczego Dental Safari?

1

Jak na Karaibach!

Widoki, turkusowa woda, delfiny i niesamowite warunki do pływania, tak cudownie, a tak blisko!

2

Pływaj przy równym wietrze w idealnych warunkach!

Jeśli już pływasz na kitesurfingu, tam odnajdziesz idealne do tego warunki! Płytką i płaską wodę, ogromne przestrzenie i przede wszystkim wiatr!

3

Cenne szkolenie stomatologiczne

spotkanie i szkolenie z dr Maciejem Żarowem to bardzo cenne doświadczenie, warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji dla własnego rozwoju i wypoczynku:)

 

Standardowo pakiet w cenie wyjazdu

IDEALNE SPOTY I KITE PRZYGODA

Spoty, na które Was zabierzemy to raj dla kitesurferów. Płaska, jak lustro woda, puste i ogromne przestrzenie, turkusowe i ciepłe morze – potrzebujesz więcej argumentów? Wyprawy upwind i downwind, pływanie pomiędzy wyspami z delfinami, mantami i żółwiami i najlepszy wiatr w całym Egipcie. Na wyspach prawdopodobieństwo wiatru jest dużo większe niż na lądzie, poprzez ich położenie oraz efekt termiki. W czerwcu możesz liczyć na 90% dni wietrznych!

JACHT MOTOROWY DOLCE VITA

Dolce Vita to 38 metrowy, luksusowy jacht motorowy.

Jest 13 dwuosobowych kajut, każda z łazienką i klimatyzacją. 2 kajuty na górnym pokładzie z oddzielnymi łóżkami, 2 z podwójnymi łóżkami 1 kajuta z podwójnym łóżkiem na głównym pokładzie, oraz 8 kajut z dwoma oddzielnymi łóżkami na dolnym pokładzie.

Szef kuchni serwuje swoim gościom pyszne i świeże jedzenie oparte na rybach, warzywach i owocach morza. W cenie jest całkowite wyżywienie – śniadania, obiady, kolacje oraz napoje bezalkoholowe.

Szkolenie stomatologiczne

dr Maciej Żarow, światowej sławy specjalista poprowadzi wyjątkowe warsztaty pod hasłem Kite- BioFunction Aesthetics. Wyjątkowe bo na łodzi, w niesamowitym otoczeniu lazurowej wody i ciepłym klimacie. dr Żarow sam jest kitesurferem i chciał pokazać, że można połączyć przyjemne z pożytecznym i że kitesurfing jest świetnym wyborem dla stomatologów, którzy w pozycji pochylonej spędzają cały dzień w pracy. Odkryj tą wyjątkową możliwość na Dental Safari!

 

W końcu odpoczniesz, z dala od cywilizacji w otoczeniu natury. Możesz iść na snorkeling i zobaczyć podwodny świat, popływać, poopalać się lub spędzić czas z fantastycznymi ludźmi popijając zimne piwko:)

Kitesafari to miejsce największej integracji! To właśnie tam nawiązane znajomości zostają na całe życie. Prawdziwe rozmowy, imprezy i tańce pod gwiazdami, wspólne kolacje, łowienie ryb i pływanie z delfinami. Te wyjazdy mają niepowtarzalny klimat, musisz tam być, żeby się przekonać!

Ten pakiet jest dla każdego kitesurfera. Jesteśmy na plaży dla Ciebie i dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

W cenę pakietu wchodzi:

 • asekuracja – wiemy, że jesteś na wodzie!

 • pomoc w sytuacjach kryzysowych

 • wybór najlepszego spotu dostosowany do warunków pogodowych

 • sprawdzenie i regulacja Twojego sprzętu

 • 1001 porad i patentów od doświadczonego instruktora

 • przypomnienie podstaw samooasekuracji

 • organizacja dnia kite’owego

 i super lycra SUEÑO do pływania!

IDEALNE SPOTY I KITE PRZYGODA

Kitesafari to Egipt, jakiego nie znałeś! Spoty, na które Was zabierzemy to raj dla kitesurferów. Płaska, jak lustro woda, puste i ogromne przestrzenie, turkusowe i ciepłe morze – potrzebujesz więcej argumentów? Pływanie pomiędzy wyspami z delfinami, mantami i żółwiami i najlepszy wiatr w całym Egipcie. Na wyspach prawdopodobieństwo wiatru jest dużo większe niż na lądzie, poprzez ich położenie oraz efekt termiki.

Średnie warunki pogodowe:

KLIMAT:
suchy

WODA:
Temp. ok. 27°
Fala: NIE
Płaska woda: TAK

WIATR:
Kierunek: off shore
Siła: 15-30 kts

 

Lokalizacja

PLAN WYJAZDU

NIEDZIELA

Przylot do Egiptu na lotnisko w Hurghadzie i transfer do Mariny (ok 30 min), Jeśli wszyscy będziemy na łodzi przed godziną 15.00, wyruszamy w morze tego samego dnia i popłyniemy na pierwszy spot, jeśli nie, wypłyniemy następnego dnia, jak najwcześniej rano.

PONIEDZIAŁEK / ŚRODA / PIĄTEK
7:30 śniadanie.
8:00-10:00 warsztaty stomatologiczne 1 grupa / intro kitesurfingowe 2 grupa
10:00- 13:00 pływanie
13:30-14:00 lunch
15:00 – 17:00 warsztaty stomatologiczne 2 grupa / intro kitesurfingowe 1
grupa
18:30 – 19:00 kolacja

WTOREK / CZWARTEK
8:00 śniadanie.
9:00-13:00 kite’owanie / snorkeling / nurkowanie
13:30-14:00 lunch
15:00 – 17:30 kite’owanie / snorkeling / nurkowanie
18:30 – 19:00 kolacja

SOBOTA 

Możliwa wczesna kite sesja przed śniadaniem
09:00 śniadanie. Łódź wypływa do portu w Hurghadzie
12:00 przypływamy do portu w Hurghadzie, jemy lunch na łodzi i ok godziny
13:00 wyjeżdżamy do El Gouny żeby popływać w bazie kitesurfingowej
albo wake’owej.
18:00 – 23:45 wieczór połączony z dyskusją naukową i oglądaniem zdjęć z wyprawy

NIEDZIELA

04:00 lot do Polski

 Plan jest orientacyjny i może ulec zmianie.

 

„Kite- BioFunction Aesthetics” – czyli moc EMOCJI praktycznych i kite’owej ADRENALINY”

Poniedziałek: „ZRÓB LICÓWKĘ KOMPOZYTOWĄ METODĄ KITE’OWĄ”
ABC licówek kompozytowych: czyli u kogo i jak to wykonać
Po wprowadzeniu teoretycznym kursanci otrzymają modele, na których przećwiczą wykonanie licówek kompozytowych

8.00 – 10.00 Grupa 1
17.00 -19.00 Grupa 2

Środa: „NIE WPADNIJ W POWIETRZNE TRĄBY I NAUCZ SIĘ ROBIĆ NIEWIDOCZNE PLOMBY”

Jak wykonać niewodczne wypełnienia? – Jak przekształcić widoczne w niewidoczne?
Omówione zostaną podstawy nakładania warstwowego oraz najczęściej popełniane błędy po czym kursanci na modelach przekształcą widoczną granicę wypełnienia w granicę niewidoczną dla pacjenta.

8.00 – 10.00 Grupa 1

17.00 -19.00 Grupa 2

Piątek: „LICÓWKA PORCELANOWA LEPSZA NIŻ DESKA KITE-OWA”

ABC licówek porcelanowych: czyli u kogo i jak to wykonać?
Na podstawie prezentacji i filmów omówione zostaną wskazania, przeciwskazania, podstawy preparacji i cementowania;
każ∂y z kursantów będzie mógł przywieść modele i zdjęcia swoich przypadków oraz zadać wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości
18.00 – 22.00 Dla wszystkich uczestników

 

dr Maciej Żarow

Laureat nagrody International Association for Dental Research dla młodych naukowców (IADR 2003 Goteborg). Autor ponad 50 publikacji ogłoszonych drukiem w j. polskim oraz w j. angielskim. Ponad 100 odczytów na kongresach naukowych w Polsce oraz za granicą. Jako honorowy członek prestiżowej włoskiej grupy badawczej w zakresie stomatologii odtwórczej „Style Italiano” prowadzi wykłady na wielu międzynarodowych kongresach i kursach. Od 20 lat prowadzi prywatną praktykę a od 16 lat Centrum Kształcenia Podyplomowego Dentist, w którym prowadzi kursy z zakresu endodoncji i stomatologii estetycznej. Autor książki „EndoProtetyka. Przewodnik dla praktyki” Wyd. Kwintesencja 2013r. „We wrześniu 2014r. został nominowany na Profesora wizytującego Uniwersytetu w Chieti (Włochy), Od 2012 do dziś jest też wykładowcą na uniwerstytecie UIC w Barcelonie” Autor książki „EndoProtetyka. Przewodnik dla praktyki”, która jako jedyna polska książka została wydana w kolejnych 5 językach (angielski, francuski, rosyjski, chiński, chorwacki)”

 

Certyfikowane szkolenia kitesurfingowe IKO!

Ucz się u najlepszych!

Szefem szkolenia SUEÑO jest Maciej Zimowski, licencjonowany trener i coach IKO, który w oparciu o swoje 18 letnie doświadczenie w szkoleniu sportów wodnych zapewni Ci bezpieczny i skuteczny start w kitesurfingu.

KITE INTRO!
Jeśli jeszcze nigdy nie próbowałeś kitesurfingu to masz okazję podczas Dental Safari! Przeprowadzimy Cię przez Kite intro, podczas którego poznasz sprzęt, nauczysz się sterować latawcem, a może nawet zrobisz pierwsze body dragi w wodzie bez deski! Masz okazję spróbować i sprawdzić czy to sport dla Ciebie.

Już zacząłeś kitesurfing i chcesz uczyć się dalej? Wybierz szkolenie dla siebie!

Cennik szkoleń

1
IKO Poziom:
1 + 2
Tło
DLA KOGO: Dla każdego kto chce nauczyć się kitesurfingu w bezpieczny i łatwy sposób
ZAKRES: OD PODSTAW DO PŁYNIĘCIA NA DESCE
bezpieczeństwo, sprzęt, obsługa i kontrola latawca, body dragi, zakładanie deski, pierwsze ślizgi, wiedza pozwalająca na bezpieczne i świadome kontynuowanie tej największej przygody:)

KURS Grupowy: 1 instruktor na 2 kursantów , 10 h
Cena: 1500 / os. (w cenie szkolenie sprzęt, certyfikat IKO)

KURS INDYWIDUALNY: 1 instruktor na 1 kursanta, 8 h
Cena: 1500 / os. (w cenie szkolenie sprzęt, certyfikat IKO)

2
IKO Poziom:
3
Tło
DLA KOGO: Dla każdego kto ukończył szkolenie podstawowe i nie czuje się jeszcze pewnie.
Dla każdego kto wymaga odświeżenia nabytej wiedzy lub chce uzupełnić braki.
ZAKRES: odzyskiwanie deski, self rescue w wodzie, poprawna pozycja, zatrzymanie, zwroty, pływanie ostro na wiatr, przygotowanie do samodzielnego pływania w różnych warunkach oraz miejscach, poszerzona wiedza o trymowaniu sprzętu,

KURS GRUPOWY: 1 instruktor na 2 kursantów, 4 h
Cena: 600 / os. (w cenie szkolenie sprzęt, certyfikat IKO)

KURS INDYWIDUALNY: 1 instruktor na 1 kursanta, 4 h
Cena: 750 / os. (w cenie szkolenie sprzęt, certyfikat IKO)

KURS GODZ. INDYWIDUALNA: 1 instruktor na 1 kursanta, 1 h
Cena: 200 / os. (w cenie szkolenie)

3
IKO Poziom:
4 / 5
Tło
DLA KOGO: Dla każdego kto chce zrobić postęp oraz nauczyć się nowych trików w bezpieczny i łatwy sposób. Każdy z uczestników po części ogólnej (ustawienia sprzętu i bezpieczeństwo) ma rozpisany indywidualny program nauczania.
ZAKRES: - bezpieczenstwo - poprawne ustawienie sprzetu - poprawienie pozycji - wybicie i ladowanie - triki hooked i unhooked, j - jazda na desce kierunkowej - pogoda

KURS GRUPOWY: Zajęcia grupowe z podziałem na programy indywidualne dla każdego uczestnika z dostępem do materiału E-Learning, 7 dni
Cena: 1500 / os. (W CENIE: 14h zajęć praktycznych + foto/video analiza + e-learning)

KURS GRUPOWY: Zajęcia grupowe z podziałem na programy indywidualne dla każdego uczestnika z dostępem do materiału E-Learning, 3 dni
Cena: 900 / os. (W CENIE: 6h zajęć praktycznych + foto/video analiza + e-learning)

KURS GRUPOWY: Zajęcia grupowe z podziałem na programy indywidualne dla każdego uczestnika z dostępem do materiału E-Learning, 1 dzień
Cena: 300 / os. (W CENIE: 2h zajęć praktycznych + foto/video analiza + e-learning)

KURS INDYWIDUALNY: 1 instruktor
1 kursant, 1h
Cena: 200 / os. (W CENIE: 1h zajęć praktycznych + e-learning)

Standardowo pakiet w cenie wyjazdu

JACHT MOTOROWY Dolce Vita

Dolce Vita to luksusowy, 38 metrowy jacht motorowy.

Posiada 4 pokłady, jadalnię, salon,  dwa duże tarasy słoneczne z leżakami i materacami do dyspozycji gości. Salon wyposażony w klimatyzację, bar, TV, DVD, sound system.

Jest 13 dwuosobowych kajut, każda z łazienką i klimatyzacją. 2 kajuty na górnym pokładzie z oddzielnymi łóżkami, 2 z podwójnymi łóżkami , oraz 8 kajut z podwójnym łóżkiem na dolnym pokładzie.

Szef kuchni serwuje swoim gościom pyszne i świeże jedzenie oparte na rybach, warzywach i owocach morza. W cenie jest całkowite wyżywienie – śniadania, obiady, kolacje oraz napoje bezalkoholowe.

Załoga łodzi jest wyszkolona do organizowania safari kitesurfingowego i nurkowego i jest do dyspozycji swoich gości.

Proponowane loty

Wylot

Lot czarterowy z Warszawy

Data:
23.06.2019
09:30 Warszawa – 13:45 Hurghada

Podane godziny mogą ulec zmianie

 

Powrót

Lot czarterowy do Warszawy

Data:
30.06.2019
04:15 Hurghada – 08:30 Warszawa

Podane godziny mogą ulec zmianie

Termin

23.06.2019 – 30.06.2019

 

 

 

KAJUTACena / 1 os.
Kajuta twin górny pokład 2os6430 zł
Kajuta Double górny pokład 2os6430 zł
Kajuta Twin dolny pokład 2os5990 zł

CENA ZAWIERA:

 • 6 noclegów w wybranej opcji w kajucie 2 osobowej na łodzi Dolce Vita

 • pełne wyżywienie: śniadania, lunche, kolacje i napoje bezalkoholowe

 • warsztaty stomatologiczne przeprowadzone przez dr Macieja
  Żarowa 3 dni x 2h
 • Certyfikat Kursu Szkolenia Podyplomowego z przyznaniem 8
  punktów naukowych
 • transfer: lotnisko HRG – Marina

 • transfer ostatniego dnia do El Gouny i z powrotem na lotnisko
 • Kite Intro

 • opiekę i serwis załogi jachtu oraz polskich instruktorów

 • asekuracje motorówki

 • ubezpieczenie uwzględniające amatorskie uprawianie sportu

 • Pakiet Kite Care

 • wysokiej jakości lycra SUENO do pływania

 • zdjęcia i filmy pamiątkowe

CENA NIE ZAWIERA:

 • obowiązkowej wizy 25 USD/os

 • biletu lotniczego do Hurghady ok 1550 zł

 • bagażu sportowego

 • alkoholu

 • service tax 50 EUR

 • szkolenia kitesurfingowego

 • wynajmu sprzętu kite/snorkeling/nurkowanie

Ceny mogą ulec zmianie ze względu na zmieniające się taryfy lotnicze i kursy walut.

Informacje ogólne:

POGODA: Temp: 26-30°C / śr. 28°C

WIATR: Siła: 12-35 węzłów. Kierunek:  side off shore

WODA
Temp:  +/- 27°C
Fala:               NIE
Płaska woda: TAK
Płytka woda:  TAK

OGÓLNE: Język: arabski, angielski
Waluta: 1Funt egipski (EGP) = 0,20PLN
Strefa czasowa: Polska + 1h

WIZA
Wymagana (25USD) wyrabiana na lotnisku

Szczepienia
Nie wymagane.
Co zabrać?
• Latawce: 7-9-12
• Pianka: niepotrzebna (ew. krótka).
• Buty (zdarzają sie muszelki na dnie lub rafa).
• Krem z filtrem min. 30

Rezerwacja

Wyjazd Cena za os. Data wyjazdu Powrót
Dental Safari Red Sea od 5990 PLN 23.06.2019 30.06.2019

Szkolenia

Nazwa Opis Cena Ilość
KITE Progress 1 dzień

Zajęcia grupowe dla średnio i zaawansowanych z podziałem na programy indywidualne dla każdego uczestnika z dostępem do
materiału E-Learning
W CENIE: 2h zajec praktycznych + foto/video analiza + e-learning

300 PLN
KITE Progress 3 dni

Zajęcia grupowe dla średnio i zaawansowanych z podziałem na programy indywidualne dla każdego uczestnika z dostępem do
materiału E-Learning
W CENIE: 6h zajęć praktycznych + foto/video analiza + e-learning

900 PLN
KITE Progress 7 dni

Zajęcia grupowe dla średnio i zaawansowanych z podziałem na programy indywidualne dla każdego uczestnika z dostępem do
materiału E-Learning
W CENIE: 14h zajęć praktycznych + foto/video analiza + e-learning

1500 PLN
Godzina indywidualna

Szkolenie na każdym poziomie 1na1 z instruktorem. 1h

200 PLN

Dodatkowo

Nazwa Opis Cena Ilość
Bilet lotniczy Bilet lotniczy z Warszawy do Hurghady i z powrotem 1550 PLN os

Podsumowania

Wybrane
Koszt
Dodatkowo
Koszt
Dental Safari Red Sea
Suma
0
PLN*
*Cena może ulec zmianie ze względu na zmieniające się taryfy lotnicze i kursy walut.