Hel | Kite Coach

ikonka
22 °
ikonka
Półwysep Helski
ikonka
12-30 kts
ikonka
Nocleg w przyczepie, na zapytanie
ikonka
1

KITE COACH ZIMAS NA HELU

To idealny czas żeby zrobić postęp! Skończyłeś kurs i chcesz zrobić krok do przodu? A może niepewnie się czujesz, nie dokońca pamiętasz prawo drogi, self rescue, poprawne startowanie lub lądowanie latawca? A może skaczesz ale chcesz wyżej oraz bezpiecznie i miękko lądować? A backrolla dokręcić na desce a nie na plecach?

Jeżeli odpowiada ci indywidualny tryb nauczania, nauka w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie, chciałbyś mieć dostęp do materiałów szkoleniowych nawet po ukończeniu kursu to sprawdź co ci mogę zaoferować. Zainwestuj w siebie.

 

Dlaczego Hel | Kite Coach?

1

Płaska woda i bezpieczny spot

Półwysep Helski oferuje topowe warunki! Duże obszary płytkiej wody są świetne do szybkiego bezstresowego progressu oraz do nauki freestyle’u!

2

Możesz jechać sam!

Poznasz pozytywnych, zajawkowych ludzi, z którymi będziesz mógł dzielić swoja pasję do kite’a i innych sportów. Atmosfera półwyspu to czysta integracja, na ten wyjazd bez obaw możesz jechać sam!

3

Wszystko w jednym miejscu!

Po udanej sesji kite’a możesz wybrać się na pyszną rybkę, przejść się do surfshopu czy przejechać na longboardzie do Chałup lub Jastarni. Na półwyspie oprócz kitesurfingu możesz spróbować surfa, SUPa, pójść na jogę, pojeździć na rowerze, deskorolce itp. Nie bez powodu co sezon zjeżdżają się tu surferzy z całej Polski;)

IDEALNE MIEJSCE DO NAUKI

Płaska woda w Zatoce Puckiej jest idealna do nauki i na warsztaty freestyle’u. Dla zaawansowanych riderów po drugiej stronie półwyspu można wskoczyć na falki.

Na zapytanie możliwość zakwaterowania w przyczepach na kempingu Molo Surf w Jastarni. Ilość miejsc ograniczona!

 

 

Szkolenia z Kite Coachem Maciejem Zimasem Zimowskim, szefem szkolenia Sueño, certyfikowanym instruktorem, trenerem i coachem IKO! Szkolenia przeznaczone są dla osób pływających samodzielnie.

 

 

Gwarantujemy Ci, że na Helu nie będziesz sie nudzić! Poza kitesurfingiem jest masa innych rzeczy do robienia, aby aktywnie spędzić swoje wakacje. Będziesz mógł zapisać się na dodatkowe zajęcia takie jak joga, surfing, SUP, wypożyczyć rower czy longboard i przejechać się po półwyspie odwiedzając kolejne kempingi pełne znajomych, pójść na koncert, imprezę (jak będzie można) lub zresetować się w jednym z helskich miasteczek przy piwku i rybce;)

 

Poznasz pozytywnych, zajawkowych ludzi, z którymi będziesz mógł dzielić swoja pasję do kite’a i innych sportów, cieszyć się wspólnym progresem i omawiać nowe tricki;) Po intensywnym dniu wspólna kolacja, BBQ lub impreza na plaży (oczywiście zachowując bezpieczne odległości;) to coś co lubimy najbardziej na naszych wyjazdach:) Nawet jeśli jedziesz sam, na naszym wyjeździe szybko o tym zapomnisz:)

Dbamy o Ciebie na wodzie! Nie obawiaj się, jeśli nie czujesz się jeszcze zbyt pewnie, mamy na Ciebie oko i jesteśmy gotowi Ci pomóc w razie problemów.

IDEALNE MIEJSCE NA PROGRESS

Płaska woda w Zatoce Puckiej jest świetna do nauki i progress’u oraz na warsztaty freestyle’u. Długa i szeroka linia brzegowa daje dużo miejsca do przygotowania sprzętu, a także zawsze można znaleźć dla siebie miejsce na wodzie. Dla zaawansowanych riderów po drugiej stronie półwyspu można wskoczyć na falki.

Średnie warunki pogodowe:

KLIMAT:
podzwrotnikowy

WODA:
Temp. ok. 15-20°C
Fala: TAK (średnia)
Płaska woda: TAK

WIATR:
Kierunek: side shore EN
Siła: 12-30 kts

Termika: TAK

 

 


Lokalizacja

KITE COACHING z MACIEJEM „ZIMASEM” ZIMOWSKIM

Szkolenia przewidziane dla osób pływających samodzielnie. Pływasz swobodnie w prawo i w lewo, ale zatrzymałeś się w progresie? Lata temu miałeś wyłożoną teorię jak bezpiecznie wystartować i wylądować latawiec, jak zrobić self-rescue, ale wiedza o tym już trochę wyparowała?
A może zacząłeś skakać ale coś nie idzie, te triki też jakoś nie za bardzo wychodzą- skorzystaj z lekcji u Kite Coacha.
Popraw swoją pozycję, odśwież i poukładaj ważną praktyczną wiedzę na temat bezpieczeństwa, dowiedz się przydatnych rzeczy o ustawianiu sprzętu lub zacznij swoją przygodę ze skokami i trickami!
Z Kite Coachem Zimasem w bezpieczny sposób odkryjesz świat widziany z góry i zakochasz się w nowym obliczu kitesurfingu!!:)

Większe pakiety godzinowe obejmują lekcje w wodzie + godziny online. Jest to nowa forma prowadzenia zajęć przynosząca najlepsze efekty szkoleniowe. Uwierzcie, że kite’a można świetnie uczyć się również online! Wykorzystujemy setki materiałów (tutoriali) nagranych w ciągu ostatnich lat podczas wyjazdów, oraz materiały video kursanta dzięki czemu możemy bardzo indywidualnie podchodzić do każdego uczącego się. Jest to bardzo efektywny sposób nauki, ponieważ czas zainwestowany na tłumaczenie teorii na brzegu skrócony jest do minimum. Większość zagadnień omawiamy i układamy w głowie siedząc w domu, a jak już się spotkamy na wodzie – postęp jest wielokrotnie szybszy.

Dostępne są szkolenia indywidualne oraz grupowe (max. 2 os)

Cennik szkoleń:

Szkolenia indywidualne

Lekcja indywidualna 1h – 250 zł

Lekcje indywidualne 3h (2h live + 1h online) – 600 zł

Lekcje indywidualne 8h (6h live + 2h online) – 1500 zł

Szkolenia grupowe 2 os.

Lekcje grupowe 10h (8h live + 2h online indywidualnie) – 1500 zł

 

Cena kursu nie obejmuje wynajmu sprzętu kite.

 

 

Istnieje możliwość zakwaterowania na zapytanie, w przyczepie na kempingu Molo Surf w Jastarni. Dostępność miejsc ograniczona!

 

Więcej informacji oraz zdjęć na:

www.przyczepyhel.com.pl

DOJAZD

Półwysep Helski oddalony jest o ok. 45km od Trójmiasta. Można dostać się na wiele sposobów, zarówno samochodem jak i pociągiem. Ze względu na drogę jednopasmową na półwyspie, w szczycie sezonu na ostatniej drodze dojazdowej mogą pojawić się korki. Można też dojechać pociągiem do Gdyni, stamtąd co chwilę odchodzą pociągi podmiejskie do Helu. Podróż takim pociągiem trwa około godziny. Polecamy również zawsze sprawdzić przejazdy na https://www.blablacar.pl 🙂

TERMIN

7-14.06.2020

9-25.07.2020

Jeśli chciałbyś się umówić w innej dacie, napisz lub zadzwoń do nas, planujemy otwarcie kolejnych terminów. 

SZKOLENIERODZAJILOŚĆ GODZINCENA
Lekcja indywidualna 1hIndywidualny 1h250 zł
Kurs indywidualny 3h (2h live + 1h online)Indywidualny3h600 zł
Kurs indywidualny 8h (6h live + 2h online)Indywidualny8h1500 zł
Kurs grupowy 10h (8h + 2h indywidualnie online)Grupowy10h1500 zł

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zgłoszenia na kurs z odpowiednim wyprzedzeniem.

Co zabrać?
- latawce 9, 12, 14 - piankę długą 3/2 lub 4/3 - bluzę i kurtkę przeciwwiatrową - krem z filtrem

Rezerwacja

Wyjazd Cena za os. Data wyjazdu Powrót
Hel | Kite Coach Półwysep Helski od PLN 07.06.2020 14.06.2020
od PLN 09.07.2020 25.07.2020

Szkolenia

Nazwa Opis Cena Ilość
LEKCJA INDYWIDUALNA 1h

1h lekcji indywidualnej

250 PLN
LEKCJA INDYWIDUALNA 3H

3h lekcji indywidualnych (2h live + 1h online)

600 PLN
PAKIET PROGRESS INDYWIDUALNY

8h lekcji indywidualnych (6h live + 2h online)

1500 PLN
PAKIET PROGRESS GRUPOWY

10h lekcji grupowych max. 2os (8h live + 2h indywidualne online), cena za 1os

1500 PLN

Podsumowania

Wybrane
Koszt
Dodatkowo
Koszt
Hel | Kite Coach Półwysep Helski
Suma
0
PLN*
*Cena może ulec zmianie ze względu na zmieniające się taryfy lotnicze i kursy walut.