Kitesafari

Termin: 29.09.2019 - 06.10.2019
ikonka
27 °
ikonka
Red Sea
ikonka
15-30 knt
ikonka
jacht motorowy
ikonka
od 1 - 2 os

KITESAFARI

NAJBARDZIEJ  WYJĄTKOWY WYJAZD NA KITE!

 

SUENO Kitesafari to najbardziej luksusowy wyjazd w naszej ofercie. Zwiedziliśmy wiele spotów na całym świecie i kitesafari jest zdecydowanie najlepszym i zupełnie wyjątkowym wyjazdem. Tydzień na 40 metrowej łodzi, pływanie na przepięknych spotach przy równym wietrze sprawi, że to będzie Twoje najlepsze kite’owanie w życiu!

 1. Łódź o wysokim standardzie – wygoda, profesjonalna obsługa i jacuzzi na dachu!:)
 2. Idealne spoty – dziewicze wyspy, płaska i płytka woda, równy i ciepły wiatr – najlepsze pływanie na świecie!
 3. Wyśmienite jedzenie oparte na owocach morzach i rybach

Kitesafari to przede wszystkim niezapomniane przeżycie…Wyobraź sobie, że budzisz się na łodzi zacumowanej na morzu niedaleko bezludnych wysp, że możesz pływać przez cały dzień po płaskiej, jak tafla wodzie, że na obiad jesz świeże ryby i owoce morza, a wieczorem wraz z resztą ekipy popijasz drinki pod najbardziej rozgwieżdżonym niebie. Zapominasz o troskach, stres z pracy znika w oka mgnieniu, za to nowe znajomości zawarte na kitesafari zostają na długo, bo nie ma lepszego miejsca na integrację niż łódź z dala od cywilizacji 🙂

Obejrzyj film i zobacz, jak było na naszym ostatnim kitesafari

SZLIF CAMP

w ramach Szlif Campu wyszlifujemy Twoje umiejętności – poprawimy pozycje, pokażemy, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach, jak odzyskać deskę na głębokiej wodzie, jak zrobić podejście do switcha i dobrze się wybijać do skoku. Do tego poprawimy twoją sylwetkę i pewność siebie na wodzie.

TESTY SPRZĘTU

podczas wyjazdu będzie można potestować najnowszy sprzęt marki F-one.

Opinie klientów

Dlaczego Kitesafari?

1

Jak na Karaibach!

Widoki, turkusowa woda, delfiny i niesamowite warunki do pływania, tak cudownie, a tak blisko!

2

Pływaj przy równym wietrze w idealnych warunkach!

Tam pływając po płaskich lagunach przy równym wietrze i  zrobisz ogromny postęp, a dzięki  Szlif Camp, będziesz mógł poprawić swoje umiejętności i zdobędziesz cenną wiedzę, niezbędną dla Twojego postępu.

3

Totalny reset!

Tydzień na łodzi z dala od cywilizacji, aktywnie spędzony z grupą fajnych ludzi, w otoczeniu natury, sprawi, że w końcu na prawdę odpoczniesz.

Standardowo pakiet w cenie wyjazdu

IDEALNE SPOTY I KITE PRZYGODA

Spoty, na które Was zabierzemy to raj dla kitesurferów. Płaska, jak lustro woda, puste i ogromne przestrzenie, turkusowe i ciepłe morze – potrzebujesz więcej argumentów? Wyprawy upwind i downwind, pływanie pomiędzy wyspami z delfinami, mantami i żółwiami i najlepszy wiatr w całym Egipcie. Na wyspach prawdopodobieństwo wiatru jest dużo większe niż na lądzie, poprzez ich położenie oraz efekt termiki. W czerwcu możesz liczyć na 90% dni wietrznych!

JACHT MOTOROWY ALMONDA

Almonda to 40 metrowy, luksusowy jacht motorowy zbudowany w 2017 roku.

Posiada 4 pokłady, jadalnię, salon,  dwa duże tarasy słoneczne z leżakami i materacami do dyspozycji gości. Salon wyposażony w klimatyzację, bar, TV, DVD, sound system.

Jest 12 dwuosobowych kajut, każda z łazienką i klimatyzacją. 2 kajuty na głównym pokładzie z łóżkiem małżeńskim,  2 z łózkiem małżeńskim na dole i 8 kajut z oddzielnymi łóżkami na dolnym pokładzie.

Szef kuchni serwuje swoim gościom pyszne i świeże jedzenie oparte na rybach, warzywach i owocach morza. W cenie jest całkowite wyżywienie – śniadania, obiady, kolacje oraz napoje bezalkoholowe.

Załoga łodzi jest wyszkolona do organizowania safari kitesurfingowego i nurkowego i jest do dyspozycji swoich gości.

 

DOPIERO SKOŃCZYŁEŚ KURS? NIE CZUJESZ SIĘ PEWNIE NA WODZIE?

Ten wyjazd jest dla Ciebie! Na płaskich lagunach poprawimy Twoją pozycję, pomożemy wracać w to samo miejsce oraz robić płynne zwroty. A jak już będziesz gotowy zaczniemy ćwiczyć pierwsze tricki.

SZLIF CAMP NA KITESAFARI w CENIE!
Podczas warsztatów z Maciejem Zimasem Zimowskim, IKO Coachem możesz odkryć kite’a na nowo! Pokażemy Ci, jak łatwo sobie radzić w trudnych sytuacjach, jak drobnymi trickami można poprawić jakość swojego pływania, nabierzesz pewności siebie i będziesz gotowy do progressu.

 

W końcu odpoczniesz, z dala od cywilizacji w otoczeniu natury. Możesz iść na snorkeling i zobaczyć podwodny świat, popływać, poopalać się lub spędzić czas z fantastycznymi ludźmi popijając zimne piwko:)

Kitesafari to miejsce największej integracji! To właśnie tam nawiązane znajomości zostają na całe życie. Prawdziwe rozmowy, imprezy i tańce pod gwiazdami, wspólne kolacje, łowienie ryb i pływanie z delfinami. Te wyjazdy mają niepowtarzalny klimat, musisz tam być, żeby się przekonać!

Ten pakiet jest dla każdego kitesurfera. Jesteśmy na plaży dla Ciebie i dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

W cenę pakietu wchodzi:

 • asekuracja – wiemy, że jesteś na wodzie!

 • pomoc w sytuacjach kryzysowych

 • wybór najlepszego spotu dostosowany do warunków pogodowych

 • sprawdzenie i regulacja Twojego sprzętu

 • 1001 porad i patentów od doświadczonego instruktora

 • przypomnienie podstaw samooasekuracji

 • organizacja dnia kite’owego

 i super lycra SUEÑO do pływania!

IDEALNE SPOTY I KITE PRZYGODA

Spoty, na które Was zabierzemy to raj dla kitesurferów. Płaska, jak lustro woda, puste i ogromne przestrzenie, turkusowe i ciepłe morze – potrzebujesz więcej argumentów? Wyprawy upwind i downwind, pływanie pomiędzy wyspami z delfinami, mantami i żółwiami i najlepszy wiatr w całym Egipcie. Na wyspach prawdopodobieństwo wiatru jest dużo większe niż na lądzie, poprzez ich położenie oraz efekt termiki.

Średnie warunki pogodowe:

KLIMAT:
suchy

WODA:
Temp. ok. 27°
Fala: NIE
Płaska woda: TAK

WIATR:
Kierunek: off shore
Siła: 15-30 kts

 

Lokalizacja

PLAN WYJAZDU

NIEDZIELA

Przylot do Egiptu na lotnisko w Hurghadzie i transfer do Mariny (ok 30 min), Jeśli wszyscy będziemy na łodzi przed godziną 15.00, wyruszamy w morze tego samego dnia i popłyniemy na pierwszy spot, jeśli nie, wypłyniemy następnego dnia, jak najwcześniej rano.

PONIEDZIAŁEK  – PIĄTEK

Odkrywamy wyspy i spoty znajdujące się, najdalej na północ, części Morza Czerwonego.

Nie istnieje tam ruch turystyczny, w związku z tym będziemy sam na sam z najwspanialszą naturą. Tam rafy nie straciły koloru, ciekawe delfiny podpływają i bawią się z nami a ryby mienią się tysiącem barw. W tym czasie będziemy prowadzili zajęcia kitesurfingowe i szkolenia. Jeżeli warunki i lokalizacje następnych spotów pozwolą to zorganizujemy downwindy czyli grupowe spływy na kite z wiatrem.

SOBOTA

Możliwa wczesna kite sesja przed śniadaniem

09:00 śniadanie. Łódź wypływa do portu w Hurghadzie

12:00 przypływamy do portu w Hurghadzie, jemy lunch na łodzi i ok godziny

13:00 wyjeżdżamy do ElGouny żeby popływać w bazie kitesurfingowej albo wake’owej.

18:00 – 23:45 wieczór w bazie połączony z oglądaniem zdjęć z wyprawy

24:00 wyjeżdżamy na lotnisko w Hurghadzie

NIEDZIELA

04:00 lot do Polski

 Plan jest orientacyjny i może ulec zmianie.

SPOTY (planujemy odwiedzić część z nich)

 1. ABO NIGAR – Sandbar niedaleko Hurghady – idealny spot na rozpływanie i wieczorną sesję
 2. TAWILLA
 3. SIYUL KEBIRA
 4. SECRET BAY
 5. GEYZUM JETTI
 6. GEYZUM EASTER CORNER
 7. ASHRAFI

 

Certyfikowane szkolenia IKO! Ucz się u najlepszych!

Szefem szkolenia SUEÑO jest Maciej Zimowski, licencjonowany trener i coach IKO, który w oparciu o swoje 18 letnie doświadczenie w szkoleniu sportów wodnych zapewni Ci bezpieczny i skuteczny start w kitesurfingu.

DOPIERO SKOŃCZYŁEŚ KURS? NIE CZUJESZ SIĘ PEWNIE NA WODZIE?

Ten wyjazd jest dla Ciebie! Na płaskich lagunach poprawimy Twoją pozycję, pomożemy wracać w to samo miejsce oraz robić płynne zwroty. A jak już będziesz gotowy zaczniemy ćwiczyć pierwsze tricki.

SZLIF CAMP NA KITESAFARI w CENIE!
w ramach Szlif Campu przeprowadzimy warsztaty grupowe – niezależnie od poziomu, pomożemy Ci pływać lepiej, poszerzymy Twoją wiedzę o kitesurfingu i wyszlifujemy Twoje umiejętności. Szlif Camp to warsztaty dla osób już samodzielnie pływających na własnym sprzęcie.

Wybierz szkolenie dla siebie!

Cennik szkoleń

1
IKO Poziom:
3
Tło
DLA KOGO: Dla każdego kto ukończył szkolenie podstawowe i nie czuje się jeszcze pewnie.
Dla każdego kto wymaga odświeżenia nabytej wiedzy lub chce uzupełnić braki.
ZAKRES: odzyskiwanie deski, self rescue w wodzie, poprawna pozycja, zatrzymanie, zwroty, pływanie ostro na wiatr, przygotowanie do samodzielnego pływania w różnych warunkach oraz miejscach, poszerzona wiedza o trymowaniu sprzętu,

KURS GRUPOWY: 1 instruktor na 2 kursantów, 4 h
Cena: 600 / os. (w cenie szkolenie sprzęt, certyfikat IKO)

KURS INDYWIDUALNY: 1 instruktor na 1 kursanta, 4 h
Cena: 750 / os. (w cenie szkolenie sprzęt, certyfikat IKO)

KURS GODZ. INDYWIDUALNA: 1 instruktor na 1 kursanta, 1 h
Cena: 200 / os. (w cenie szkolenie)

2
IKO Poziom:
4 / 5
Tło
DLA KOGO: Dla każdego kto chce zrobić postęp oraz nauczyć się nowych trików w bezpieczny i łatwy sposób. Każdy z uczestników po części ogólnej (ustawienia sprzętu i bezpieczeństwo) ma rozpisany indywidualny program nauczania.
ZAKRES: - bezpieczenstwo - poprawne ustawienie sprzetu - poprawienie pozycji - wybicie i ladowanie - triki hooked i unhooked, j - jazda na desce kierunkowej - pogoda

KURS GRUPOWY: Zajęcia grupowe z podziałem na programy indywidualne dla każdego uczestnika z dostępem do materiału E-Learning, 7 dni
Cena: 1500 / os. (W CENIE: 14h zajęć praktycznych + foto/video analiza + e-learning)

KURS GRUPOWY: Zajęcia grupowe z podziałem na programy indywidualne dla każdego uczestnika z dostępem do materiału E-Learning, 3 dni
Cena: 900 / os. (W CENIE: 6h zajęć praktycznych + foto/video analiza + e-learning)

KURS GRUPOWY: Zajęcia grupowe z podziałem na programy indywidualne dla każdego uczestnika z dostępem do materiału E-Learning, 1 dzień
Cena: 300 / os. (W CENIE: 2h zajęć praktycznych + foto/video analiza + e-learning)

KURS INDYWIDUALNY: 1 instruktor
1 kursant, 1h
Cena: 200 / os. (W CENIE: 1h zajęć praktycznych + e-learning)

Standardowo pakiet w cenie wyjazdu

Proponowane loty

Wylot

Lot czarterowy z Warszawy

Data:
28.04.2019
09:30 Warszawa – 13:45 Hurghada

Podane godziny mogą ulec zmianie

 

Powrót

Lot czarterowy do Warszawy

Data:
5.05.2019
04:15 Hurghada – 08:30 Warszawa

Podane godziny mogą ulec zmianie

LUKSUSOWY JACHT MOTOROWY ALMONDA

Almonda to 40 metrowy, luksusowy jacht motorowy zbudowany w 2017 roku.

Posiada 4 pokłady, jadalnię, salon,  dwa duże tarasy słoneczne z leżakami i materacami do dyspozycji gości. Salon wyposażony w klimatyzację, bar, TV, DVD, sound system.

Jest 12 dwuosobowych kajut, każda z łazienką i klimatyzacją. 2 kajuty na głównym pokładzie z łóżkiem małżeńskim,  2 z łózkiem małżeńskim na dole i 8 kajut z oddzielnymi łóżkami na dolnym pokładzie.

Szef kuchni serwuje swoim gościom pyszne i świeże jedzenie oparte na rybach, warzywach i owocach morza. W cenie jest całkowite wyżywienie – śniadania, obiady, kolacje oraz napoje bezalkoholowe.

Załoga łodzi jest wyszkolona do organizowania safari kitesurfingowego i nurkowego i jest do dyspozycji swoich gości.

Termin

29.09.2019 -06.10.2019

 

 

 

KAJUTACena / 1 os.
Kajuta Double główny pokład 2os4580 zł
Kajuta Double dolny pokład 2os4235 zł
Kajuta Twin dolny pokład 2os4235 zł

CENA ZAWIERA:

 • 6 noclegów w wybranej opcji w kajucie 2 osobowej na łodzi Dolce Vita

 • pełne wyżywienie: śniadania, lunche, kolacje i napoje bezalkoholowe

 • transfer: lotnisko HRG – Marina

 • transfer ostatniego dnia do El Gouny i z powrotem na lotnisko
 • SZLIF Camp – 2 h warsztatów dziennie

 • opiekę i serwis załogi jachtu oraz polskich instruktorów

 • asekuracje motorówki

 • ubezpieczenie uwzględniające amatorskie uprawianie sportu

 • Pakiet Kite Care

 • wysokiej jakości lycra SUENO do pływania

 • testy sprzętów

 • sesja zdjęciowa na kitesurfingu

CENA NIE ZAWIERA:

 • obowiązkowej wizy 25 USD/os

 • biletu lotniczego do Hurghady ok 1450 zł

 • bagażu sportowego

 • alkoholu

 • service tax 50 EUR

 • prywatnych lekcji kite

Ceny mogą ulec zmianie ze względu na zmieniające się taryfy lotnicze i kursy walut.

Informacje ogólne:

POGODA: Temp: 26-30°C / śr. 28°C

WIATR: Siła: 12-35 węzłów. Kierunek:  side off shore

WODA
Temp:  +/- 27°C
Fala:               NIE
Płaska woda: TAK
Płytka woda:  TAK

OGÓLNE: Język: arabski, angielski
Waluta: 1Funt egipski (EGP) = 0,20PLN
Strefa czasowa: Polska + 1h

WIZA
Wymagana (25USD wyrabiana na lotnisku

Szczepienia
Nie wymagane.
Co zabrać?
• Latawce: 7-9-12
• Pianka: ew. krótka.
• Buty (zdarzają sie muszelki na dnie lub rafa).
• Krem z filtrem min. 30

Rezerwacja

Wyjazd Cena za os. Data wyjazdu Powrót
Kitesafari Red Sea od 4235 PLN 29.09.2019 06.10.2019

Szkolenia

Nazwa Opis Cena Ilość
KITE Intermediate grupowy 4h

Dla każdego kto ukończył szkolenie podstawowe i nie czuje się jeszcze pewnie. 1 instruktor na 2 kursantów

600 PLN
KITE Intermediate indywidualny 4h

Dla każdego kto ukończył szkolenie podstawowe i nie czuje się jeszcze pewnie. 1 na 1 z instruktorem

750 PLN
Godzina indywidualna

Szkolenie na każdym poziomie 1na1 z instruktorem. 1h

200 PLN

Dodatkowo

Nazwa Opis Cena Ilość
Bilet lotniczy Bilet lotniczy z Warszawy do Hurghady i z powrotem 1450 PLN os

Podsumowania

Wybrane
Koszt
Dodatkowo
Koszt
Kitesafari Red Sea
Suma
0
PLN*
*Cena może ulec zmianie ze względu na zmieniające się taryfy lotnicze i kursy walut.