PORTUGALIA RODZINNIE

ikonka
25 °
ikonka
Esposende
ikonka
12-30 knt
ikonka
Hotel
ikonka
1 os

Welcome to the Kite Camp City

Chcesz wyjechać na kite z rodziną? W Portugalii to nie problem, wybraliśmy miejsce bezpieczne, gdzie z pewnością nie będziecie się nudzić. Esposende to miasteczko, które poza kitesurfingiem oferuje różne atrakcje i aktywności. Poza tym bliskość pięknego Porto to dodatkowy atut. Możecie wybrać się tam rodzinną wycieczkę połączoną ze zwiedzaniem. Zapewnij swojej rodzinie udane wakacje.

Dlaczego RODZINNY lipiec-sierpień?

1

Tam nikt nie będzie się nudził!

Miasteczko oferuje masę atrakcji dla rodzin i dzieci – są place zabaw, baseny, dużo knajpek, a dla aktywnych rowery, deskorolki, SUPY, surfing, jazda konna i wiele innych

2

Blisko PORTO

Tylko 30 min od Porto – magicznego miasta, w którym każdy może się zakochać

3

Wszystko w jednym miejscu!

W Espo oprócz kitesurfingu możesz spróbować surfa, SUPa, pojeździć na rowerze po górach, pójść na jogę, jeździć konno a wieczorem wybrać się na pyszne owoce morza lub zwiedzić magiczne Porto!

Standardowo pakiet  w cenie wyjazdu

Płaska woda na rzece jest idealna do nauki dla początkujących i na warsztaty freestylu. Po drugiej stronie wydmy mogą ćwiczyć zaawansowani na falach. Wiatr jest stabilny a przy gorących dniach można spodziewać się dodatkowego “kopa” w postaci wiatru termalnego.

Hotel przyjazny dzieciom zlokalizowany jest 10-15 min spacerem od spotu. Na terenie hotelu jest basen, siłownia, kort tenisowy, restauracja, bar, bezpłatne WIFI i wiele innych udogodnień

Podczas wyjazdu będzie możliwość zrobienia kursu kitesurfingowego od postaw. Zapewniamy szkolenie IKO w ramach, którego nauczysz się: podstaw bezpieczeństwa, przygotowania sprzętu, sterowania latawcem, samo asekuracji, startowania i lądowania latawca z brzegu i z wody, zakładania deski, startu, płynięcia w obydwie strony, podstawowego zwrotu.

Gwarantujemy Ci, że w Espo nie będziesz sie nudzić! Poza kitesurfingiem mamy przygotowane różne atrakcje dla osób towarzyszących i dzieci. Bliskość Porto pozwala na rodzinną wycieczkę, ale w samym Espo też jest co robić. Lekcje surfingu, windsurfingu lub SUPa! Można spokojnym tempem przemierzać na SUPach rzekę w Espo, płynąc wzdłuż promenady. Organizujemy lekcje jogi na plaży dla odprężenia i relaksu. Wypożyczamy rowery, można pojeździć po okolicy lub wybrać się w góry na zorganizowaną wycieczkę ze śniadaniem z widokiem na ocean. W miasteczku są specjalne place zabaw dla dzieci oraz baseny kryte. Poza tym BBQ party, wspólne kolacje, gocarty, wakepark, pole golfowe, parki linowe lub po prostu plaża:)

Poznasz pozytywnych ludzi, z którymi będziesz mógł dzielić swoja pasję do kite’a i innych sportów, cieszyć się wspólnym progressem i omawiać nowe tricki;) Po intensywnym dniu wspólna kolacja, BBQ lub impreza na plaży to coś co lubimy najbardziej na naszych wyjazdach:) Nawet jeśli jedziesz sam, na naszym wyjeździe szybko o tym zapomnisz:)

Dbamy o Ciebie na wodzie! Nie obawiaj się, jeśli nie czujesz się pewnie na wodzie, mamy na Ciebie oko a na spocie jest cały czas łodka asekuracyjna i instruktorzy gotowi Ci pomóc w razie problemów.

PŁASKA LAGUNA I FALE

Esposende oferuje unikalny spot do uprawiania sportów wodnych. Rzeka Cavado, która płynie wzdłuż oceanu oddzielona jest od niego tylko płaską wydmą. Płaska woda na rzece jest idealna do nauki dla początkujących i na warsztaty freestylu. Po drugiej stronie wydmy mogą ćwiczyć zaawansowani na falach. Sezon zaczyna się w kwietniu i trwa do września. Wiatr zwany Nortada wieje z północnego zachodu z prędkością 15-30 knt, NE w przypadku spotu na rzece oznacza side on, a na oceanie side, dając idealne i bezpieczne warunki do nauki. Wiatr jest stabilny a przy gorących dniach można spodziewać się dodatkowego “kopa” w postaci wiatru termalnego. Woda ma temperaturę od 17-22 stopni C w zależności od miesiąca, więc rekomendujemy piankę. Plaża jest całkowicie piaszczysta bez kamieni i innych obiektów stwarzających zagrożenie.

Średnie warunki pogodowe:

KLIMAT:
podzwrotnikowy

WODA:
Temp. ok. 17-22°
Fala: TAK (średnia)
Płaska woda: TAK

WIATR:
Kierunek: side shore EN
Siła: 12-30 kts

Więcej na:

https://www.meteoblue.com

Temperatura powietrza w stopniach Celcjusza

Średnia prędkość wiatru

Lokalizacja

SZKOLENIE PODSTAWOWE IKO

Podczas wyjazdu będzie możliwość zrobienia kursu kitesurfingowego od postaw. Szkolimy wg programu IKO i w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy szkolenie IKO w ramach, którego nauczysz się: podstaw bezpieczeństwa, przygotowania sprzętu, sterowania latawcem, samo asekuracji, startowania i lądowania latawca z brzegu i z wody, zakładania deski, startu, płynięcia w obydwie strony, podstawowego zwrotu.
Jeśli nie będzie wystarczająco dużo wiatru do zrealizowania lekcji, student ma zajęcia z surfa lub SUPa. W przypadku, kiedy student zakończy kurs wcześniej, ma do dyspozycji surf i SUP lub może wypożyczyć sprzęt i dalej ćwiczyć.

W cenie są 4 lekcje praktyczne po 3h w grupie 2 os + lekcja toerii. Jeśli lekcja odbywa się 1:1 z instruktorem, czas lekcji  redukowany jest o połowę. Kurs z polskojęzycznym instruktorem możliwy jest w miarę dostępności, w przeciwnym razie oferujemy kurs z instruktorem anglojęzycznym.

Standardowo pakiet  w cenie wyjazdu

HOTEL PRZYJAZNY DZIECIOM

Oferujemy zakwaterowanie w hotelu***, w pokojach rodzinnych ze śniadaniem. Hotel zlokalizowany jest 10-15 min spacerem od spotu, położony jest nad rzeką Cávado, w odległości 200 metrów od Oceanu Atlantyckiego. Na terenie hotelu jest basen, siłownia, kort tenisowy, restauracja, bar, bezpłatne WIFI i wiele innych udogodnień. Do dyspozycji Gości są 2 bary z gorącymi i zimnymi napojami oraz egzotycznymi koktajlami.

Hotel jest przyjazny dzieciom, restauracja ma dziecięce menu i bardzo dobre opinie gości. Na terenie jest plac zabaw, dzieci mają do dyspozycji gry planszowe i dziecięce kanały TV. Hotel świadczy również usługi opieki nad dziećmi.

Pole golfowe Quinta da Barca oddalone jest od hotelu Suave o 3 km.

LOTY

 

Lot z Polski to tylko 4h. Lotniskiem docelowym jest Porto. RyanAir lata bezpośrednio z Warszawy Modlin, Krakowa i Berlina do Porto. Wizzair z Warszawy

Do Porto można dolecieć m.in. liniami TAP, Swiss, Brussels Airlines. Można również lecieć do Lizbony a stamtąd wziąć pociąg lub bus do Porto.

Terminy

Od początku czerwca do końca sierpnia, turnusy są co tydzień, od soboty do soboty.

Jeśli twój lot jest w piątek lub niedzielę, możemy dostosować do niego camp.

Wybierz swój termin w rezerwacji na dole strony.

 

POKÓJ STANDARDCENA za / os
DZIECKO poniżej 5 lat90 zł
DZIECKO 5-11 lat280 zł
DZIECKO powyżej 12 lat1180 zł
OS DOROSŁA NIEPŁYWAJĄCA1750 zł
PAKIET RIDER2100 zł
PAKIET KITE STARTER2900 zł

CENA ZAWIERA:

 • 7 noclegów w wybranym pokoju rodzinnym

 • śniadanie

 • transfer z lotniska

 • transfery łodzią na spot

 • łodkę asekuracyjną

 • przechowywanie sprzętu

 • szkolenie kitesurfingowe w opcji Kite Starter

 • organizacja wspólnych kolacji i wieczorów

 • opieka rezydenta

 • ubezpieczenie ze zwyżką do uprawiania sportów ekstremalnych

 • pamiątkowe zdjęcia

CENA NIE ZAWIERA:

 • lotu

 • posiłków

 

Ceny mogą ulec zmianie ze względu na zmieniające się kursy walut.

INFORMACJE DODATKOWE:

PRZELOT: docelowym lotniskiem jest Porto, można dolecieć liniami TAP, Swiss, Brussels Airlines, Wizzair, RyanAir. Dodatkową opcją jest lot do Lizbony a stamtąd pociąg lub bus do Porto.
CZAS: Wskazówki zegarków musimy cofnąć o 1 godzinę.
POGODA: średnia temperatura w lato to ok 25 stopni C. Warto zabrać ze sobą bluzy na wietrzne dni i wieczory. Do pływania polecamy piankę 4/3 mm
ELEKTRYCZNOŚĆ: 220/230 V
WALUTA: EUR

CO ZABRAĆ?
- latawce 7, 9, 12 m
- piankę długą 4/3 lub 3/2
- bluzę i kurtkę przeciwiatrową
- krem z filtrem
PRZYKŁADOWE CENY NA MIEJSCU
- espresso 0,60 EUR
- ciasteczko 1 EUR
- piwo 1-2 EUR
- obiad od 10-20 EUR z winem

Rezerwacja

Wyjazd Cena za os. Cena za dziecko Data wyjazdu Powrót
RODZINNY lipiec-sierpień Esposende od 2400 PLN od 90 PLN 30.06.2018 07.07.2018
od 2400 PLN od 90 PLN 07.07.2018 14.07.2018
od 2400 PLN od 90 PLN 14.07.2018 21.07.2018
od 2400 PLN od 90 PLN 21.07.2018 28.07.2018
od 2400 PLN od 90 PLN 28.07.2018 04.08.2018
od 2400 PLN od 90 PLN 04.08.2018 11.08.2018
od 2400 PLN od 90 PLN 11.08.2018 18.08.2018
od 2400 PLN od 90 PLN 18.08.2018 25.08.2018
od 2400 PLN od 90 PLN 25.08.2018 01.09.2018
Zobacz więcej terminów

Szkolenia

Nazwa Opis Cena Ilość
Szkolenie podstawowe grupowe

Szkolenie w grupie 2 os, 9h

1280 PLN

Dodatkowo

Nazwa Opis Cena Ilość
JOGA 3 lekcje jogi tybetańskiej w ruinach zamku w górach lub na plaży 170 PLN

Podsumowania

Wybrane
Koszt
Dodatkowo
Koszt
RODZINNY lipiec-sierpień Esposende
Suma
0
PLN*
*Cena może ulec zmianie ze względu na zmieniające się taryfy lotnicze i kursy walut.