Maciej “Zimas” Zimowski

 

Szef szkolenia w SUEÑO SURF z ponad 18-letnim doświadczeniem w kitesurfingu, osobiście dba o to, aby kurs przeprowadzony był na najwyższym poziomie.

Stworzył i prowadził jedno z najbardziej profesjonalnych centrów kitesurfingowych na świecie, zarządzając pracą, w sumie ponad 60 instruktorów. Wdraża własne metody szkoleniowe oparte na międzynarodowych standardach nauczania IKO. Efektem tej pracy jest System Jakości SUEÑO SURF – łatwo i bezpiecznie.

Ania Witaszewska

 

W SUEÑO SURF dba o to aby każda z organizowanych wypraw była dopięta na ostatni guzik a uśmiech gościł na waszych ustach jeszcze długo po powrocie 🙂

Kitesurfing zmienił jej życie na dobre. Kilka lat temu zrezygnowała z „normalnej” pracy i przeprowadziła się do Egiptu. Została instruktorem IKO a pasja stała się wymarzoną pracą i stylem życia. Mieszkała i uczyła w Egipcie, Hiszpanii, Meksyku i Brazylii. Jedną z dodatkowych pasji jest robienie fantastycznych zdjęć codziennego życia ludzi i zwierząt oraz uwieczniając najpiękniejsze momenty waszego postępu na kitesurfingu.

Podąża za swoim marzeniem. Dla niej kitesurfing to styl życia, pasja i wolność.

Pracują z nami:

Tiago Rocha
Examinator IKO i właściciel szkoły Kook Proof w Portugalii, przedstawiciel SUENO SURF w Esposende, człowiek orkiestra. Ogromna wiedza i energia. On sprawi, że wasze wakacje będą aktywne, efektywne a wasza wiedza z kitesurfingu się poszerzy!
Marcin Kolanko
Krążą plotki, że Marcin pływał na windsurfingu jeszcze zanim nauczył się dobrze chodzić:) Kocha kitesurfing, surfing, windsurfing, SUPa i wakeboarding, a za chodzeniem do dzisiaj nie przepada:) Szkoli windsurfing od 9 lat, kita od 7 lat, wakeboarding, SUPa od 3 lat. Jest instruktorem IKO, VDWS i PSS a z zawodu fizjoterapeutą. W Portugalii pracuje trzeci sezon, chętnie nauczy Was sportów wodnych w praktyce, zrobi także teoretyczne zajęcia, przekaże Wam swoją pasję, bo o falach, wietrze i sprzęcie może gadać godzinami.
Michał "Karaś" Karski
Z kitesurfingiem związany od 8 lat. Latem korzysta z uroków naszego rodzimego Półwyspu, a zimą odkrywa spoty na innych kontynentach. Uczył i surfował w Australii, RPA, Wietnamie, Hondurasie, Portugalii, Maroko, na Filipinach... Długo by wymieniać :) Posiada poziom Trenera w organizacji IKO. Oprócz kitesurfingu, uczy również surfingu, który jest jego największą pasją, gdy cichnie wiatr. Dawniej uprawiał i szkolił również snowboardingu oraz spędzał całe dnie pod wodą, pracując jako Divemaster. Podobno, jak na karasia przystało, ma skrzela za uszami :)

Poznaj wsystkie etapy szkoły Sueño

1
IKO Poziom:
1 + 2
Tło Dowiedz się więcej
2
IKO Poziom:
3
Tło Dowiedz się więcej
3
IKO Poziom:
4 / 5
Tło Dowiedz się więcej
4
IKO Poziom:
1 Assistant
Tło Dowiedz się więcej
Progresywne podejście do szkolenia to klucz do sukcesu!

Stworzył i prowadził jedno z najbardziej profesjonalnych centrów kitesurfingowych na świecie, zarządzając
pracą, w sumie ponad 60 instruktorów. Wdraża własne metody szkoleniowe oparte na międzynarodowych
standardach nauczania IKO. Efektem tej pracy jest
System Jakości SUEÑO SURF – łatwo i bezpiecznie.